BNB ارز دیجیتال صرافی مشهور بایننس می باشد که در این مطلب به صورت کامل در مورد آن توضیح می دهیم.

ظهور انواع خاصی از AltsCoins در بازار س والات زیادی را ایجاد می کند. به طور خاص ، کاربران علاقه مند به ارز دیجیتال  Binance یا نماد BNB هستند ، که در چند سال گذشته به شدت در بازار ظاهر شده است و محبوبیت زیادی در سایت های رسانه های اجتماعی و رسانه ها دارد ، که قیمت آن را بسیار بالا می برد و تا کنون قیمت یا قیمت BNB در راه رسیدن به 40 دلار است و ممکن است ارزش آن در سال های آینده بیشتر شود زیرا واحد پول بزرگترین ارز مبادله ای رمزنگاری Binance است و هر دارنده این ارز یا رمزارز BNB مزایای زیادی در اختیار دارد .

بنابراین BNB یا Binance Coin چیست؟

امروز ما در مورد ارز دیجیتال Binance، یکی از قوی ترین ارزهای رمزنگاری شده BNB صحبت خواهیم کرد. این ارز توسط Coinmarketcap در میان ده ارز رمزپایه برتر قرار گرفت (رتبه بندی تغییر می کند بنابراین هر زمان که این موضوع را می خوانم منبع را ببینید). اگرچه بسیاری از سیستم عامل های معاملاتی ارز رمزنگاری شده ، پس از بستر Binance ، شروع به انتشار توکن های خود کرده اند ، اما کسی در تکرار موفقیت Coin Binance موفق نشده است.

BNB یکی از جالب ترین و منحصر به فردترین ارزهای رمزپایه ای است که در حال حاضر موجود است و بسیاری از کارشناسان برجسته رمزنگاری معتقدند که با توجه به موفقیت مداوم پلتفرم Binance ، آینده مثبتی دارد.

اما این رمز نمیتوانست BNB باشد و همچنین مبادله Binance خود نمی توانست وجود داشته باشد اگر، بنیانگذار آن قدرت پیدا نمی کردند تا بر بسیاری از مشکلات بازار ارز رمزنگاری شده هنگام ظهور سیستم شان غلبه کنند.

شرایطی را تصور کنید که در آن املاک و مستغلات خود را می فروشید و تمام پول خود را در سهام یک پروژه امیدوار کننده سرمایه گذاری می کنید ، به این امید که درآمد خوبی کسب کنید و یک هفته بعد ، قیمت سه برابر کاهش می یابد. بسیاری تحمل نخواهند کرد و ممکن است  روزی پشیمان شوند.

اما متخصص فناوری اطلاعات چینی، Changpeng Zhao پس از افتادن در چنین شرایطی تسلیم نشد و وحشت نکرد ، بلکه رویای خود را برای دستیابی به آن ادامه داد ، که اکنون در اولین پلت فرم معاملات دارایی شاهد آن هستیم. دنیای دیجیتال رمزگذاری شده.

هنگامی که چینی ورشکسته در سال 2014 به ارز رمزنگاری علاقه مند شد ، بلافاصله فهمید که طلای ارز رمزنگاری شده، او را میلیونر می کند.

سپس او خانه خود را فروخت و پول خود را با BTC مبادله کرد ، که در آن زمان حدود 600 دلار برای هر ارز در گردش بود. در پایان سال ، قیمت بیت کوین به 350 دلار کاهش یافت و در پایان ژانویه 2015 ، به طور کلی به 215 دلار کاهش یافت.

این بلایا برای یک سرمایه گذار فقیر چینی یک فاجعه است ، اما Changpeng Zhao امید خود را به بیت کوین حفظ کرد و از شر آن خلاص نشد و شکایت نکرد.

چینی اکنون ثروتمند شده و در بزرگترین مجله تجاری “فوربس” ظاهر می شود و اکنون دارای بزرگترین مجموعه ارزهای رمزنگاری شده برابر با میلیاردها دلار است.

Binance یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز BNB است که ارزش آن بین 30 تا 40 دلار است و با هر ارز دیگری ETH ، BTC ، XRP ، USDT ، USD ، EURO قابل معامله است.

بنابراین کلمه Binance شروع به تبدیل شدن به محبوب ترین کلمه جستجو در گوگل و سایر موتورهای جستجو می کرد.

به طور کلی ، Binance یک امپراطوری رمزنگاری کامل است ، علاوه بر بازار ارز و معاملات نقطه ای بین ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای سنتی و بسیاری از خدمات دیگر که به حساب نمی آیند.

بیایید نگاهی دقیق به منشا رمزارز BNB بیندازیم و دریابیم که:

 • برای چه هدفی ایجاد شده است؟
 • چرا باید در امور تجاری شما لحاظ شود؟
 • چرا اگر پلت فرم معاملاتی شما Binance است ، به آن نیاز دارید؟

ارزدیجیتال برای مبادله و تجارت در صرافی ارز رمزنگاری شده ، BNB. این یکی از دارایی هایی است که همه می توانند از آن در پلتفرم معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، Pinas استفاده کنند ، زیرا ارزی است که نه به استخراج ، نه به ابر و نه به دیجیتال خصوصی بستگی ندارد و در بسیاری از سیستم عامل های دیگر خرید کنید. هنگام داشتن Binance Coin ، می توانید هنگام انجام هرگونه معامله ، برداشت یا سپرده گذاری از طریق بستر Binance ، به تخفیف در معاملات اعتماد کنید و برای بازیگران بزرگ در بازار معاملات ، این پس اندازها و تخفیف ها در هزینه های معاملات تفاوت بسیار زیادی ایجاد می کند.

بدون Coin BNB ، Binance Futures ، Binance Futures و سایر خدمات نوآورانه برای معامله گران بزرگ که می توانند با نگه داشتن مقدار مشخصی از نشانه های BNB در ترازنامه خود برای تجارت و مبادله ، هزینه های اضافی را در پرداخت هزینه پس انداز کنند ، جذاب نخواهد بود .

دارندگان ارز مجازی Binance می توانند از طریق ذخیره دارایی ، انجام مستقیم معاملات با طرف مقابل در بستر P2P و صرفاً ارائه کمیسیون درآمد کسب کنند.

کاربران ارزهای رمزپایه و بازرگانانی که ارزهای رمزنگاری شده را معامله می کنند ، اکنون درباره پلت فرم محبوب معاملات Binance اطلاعات زیادی دارند. جایی که همچنین شناخته شده است که بستر Binance اولین مبادله ارزهای رمزنگاری شده و ارزهای رمزنگاری شده در جهان است و ارز BNB خاص خود را دارد و این بستری است که در تعیین قیمت ارزهای رمزپایه و ارائه داده های مهم در مورد ارزهای رمزپایه ، بازار ارزهای رمزپایه و رمزنگاری نقش دارد. صنعت.

خرید و فروش ارز دیجیتال در بایننس

تاریخچه Coin BNB

پیشنهاد اولیه Coin (ICO) ، که به عنوان “پیشنهاد اولیه Coin” ترجمه می شود ، یک شکل محبوب جذب سرمایه گذاری در دنیای ارزهای رمزنگاری شده در آغاز یک پروژه است.

در طی ICO ، دارندگان ارزهای رمزنگاری شده معمولی می توانند پول خود را (غالباً بیت کوین یا اتریوم) را به تیمی منتقل کنند که استارتاپی را راه اندازی می کند ، که به نوبه خود ارز رمزنگاری شده شرکت را در اختیار آنها قرار می دهد که بعداً در پروژه اجرایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مزیت ICO این است که نه تنها به شما امکان می دهد سرمایه ای برای شروع یک پروژه بدست آورید ، بلکه همچنین می توانید از مشتری های بالقوه محصول آینده را جمع آوری کنید. علاوه بر این ، اتمام موفقیت آمیز ICO و انتشار بعدی پروژه ، تبلیغات عالی و راهی مناسب برای جلب توجه جامعه ارزهای رمزپایه است.

همانطور که برای Binance اتفاق افتاد ، جایی که Binance پروژه اولیه Coin BNB خود را در جولای 2017 برگزار کرد ، این شرکت 15 میلیون دلار سرمایه جمع کرد. نتیجه این کار ، انتشار بستر معاملاتی و مبادله ارز رمزنگاری شده خود به نام Binance Coin یا BNB بود که بین شرکت کنندگان ICO و سایر سرمایه گذاران توزیع شد.

از نظر فنی ، Binance Coin به عنوان رمز ERC20 در بلاک چین Ethereum ایجاد شد. در مجموع 200،000،000 BNB آزاد شد. اکنون تقریباً نیمی از این Coin ها سوزانده و نابود شده اند تا ارزش پول را بالا ببرند ، به ویژه پس از انتشار بلاکچین خصوصی Binance ، که از طریق آن Coin Binance به آن منتقل شد.

منظور از سوزاندن ارز رمزنگاری شده چگونه و چیست؟

سوزاندن Coin روند حذف دائمی Coin ها از گردش است که باعث کاهش عرضه کلی می شود. به منظور توضیح چگونگی دستیابی به این هدف و نحوه کارکرد ارزهای رمزنگاری شده ، از BNB (که روی پروتکل ERC-20 بود) به عنوان مثال استفاده خواهیم کرد. گره های قبلی BNB را می توان از طریق پیوند زیر در شبکه Ethereum یافت: https://etherscan.io/address/0xb8c77482e45f1f44de1745f52c74426c631bdd52# کد.

هنگامی که BNB هنوز بخشی از شبکه Ethereum بود ، Binance به صورت دوره ای وقایع سوزاندن Coin BNB را با استفاده از یک تابع قرارداد هوشمند معروف به عنوان یک تابع کپی انجام می داد. Coin های BNB هر سه ماه سوزانده می شدند و ارزش 100،000،000 BNB را که 50٪ کل BNB صادر شده در زمان راه اندازی اولیه BNB (20،000،000 BNB) است ، از بین می برند.

با این حال ، مقدار Coin های BNB برای سوزاندن بستگی به تعداد معاملات انجام شده در بورس طی یک دوره 3 ماهه دارد. بنابراین بعد از هر سه ماه ، Binance Coin های BNB را با توجه به حجم کل معامله شده آنها می سوزاند. این همان چیزی است که ارزش ارز را در بازار ارزهای رمزپایه فراهم می کند ، که آن را به دهمین ارز در رتبه بندی بزرگترین ارزها از نظر ارزش بازار تبدیل کرده است. رتبه بندی ممکن است برای اطمینان از رتبه بندی صحیح Coinmarketcap را بررسی کنید.

اصل ارز دیجیتال BNB

رمز ارز BNB ارز اصلی Blockchain Binance است که یک سیستم ساده نظیر به نظیر با توان عملیاتی و مقیاس پذیری بالا است. Binance از مکانیسم اجماع بیزانس (BFT) برای محافظت از Blockchain خود استفاده می کند ، همچنین به عنوان تحمل گسل بیزانس شناخته می شود.

وظیفه ژنرالهای بیزانس در هزاره گذشته بار دیگر به عنوان معضلی منطقی اختراع شد که به این نتیجه رسید که اگر بیش از 33٪ گرههای یک سیستم داده شده توسط متجاوزان تصرف شود ، این محکوم به شکست است. با تشکر از BFT ، این مشکل با حملات متجاوزین قابل حل و موفقیت است.

این شبکه دارای مجموعه ای كوچك از توابع است ، اما معاملات در آن تقریباً بلافاصله انجام می شود ، بلاك ها در كمتر از یك ثانیه تولید می شوند و قادر است بیشترین تعداد تراكنش را تحمل كند. Binance Chain از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی کند و این گزینه برای افزایش عملکرد فدا شده است ، اما اجازه می دهد پروژه های بلاکچین شخص ثالث در Binance Launchpad منتشر شود.

این بدان معنی است که اکوسیستم Binance ، در واقع رقیب Ethereum است و برخی از پروژه ها قبلاً به آن روی آورده اند. به عنوان مثال ، اکوسیستم Aeron (ARN) ، پلتفرم بازی Enjin با کد ENJ ، پروتکل آموزش شبکه عصبی RAVEN PROTOCOL ، پلتفرم بازی GTEX و شبکه غیرمتمرکز خودمختار CanYa (CAN). البته ، این بلافاصله لیست آنها را در صرافی Binance تضمین می کند.

خرید و فروش ارز دیجیتال در بایننس

جزئیات Coin Binance چیست؟

Binance Coin ارز رمزنگاری شده ای است که توسط صرافی Binance صادر می شود و با نماد BNB معامله می شود. Coin Binance اکنون پس از نزدیک به دو سال در زنجیره بلوک Ethereum با استاندارد ERC_20 که محدودیت 200 میلیون ارز BNB داشت ، اکنون روی Binance Chain خود کار می کند. اکنون تعداد ارزهای در گردش در جهان فقط 100 میلیون ارز دیجیتال است.

 • BNB اکوسیستم Binance را تأمین می کند و Coin اصلی زنجیره Binance است.
 • Coin BNB چندین مورد استفاده دارد ، نیازی به ذکر نیست که استفاده و تیراژ آن در بسیاری از سیستم عامل های دیگر مانند Huobi ، KuCoin و سایر سیستم عامل های جهانی وجود دارد.
 • می توانید از آن برای پرداخت هزینه های معاملاتی در Binance Exchange استفاده کنید
 • برای شرکت در فروش توکن که در Binance Launchpad میزبانی شده است می توانید از BNB استفاده کنید
 • فروشندگان بیشتری BNB را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند
 • BNB همچنین در سیستم عامل Binance DEX (Binance Decentralized Edition) استفاده می شود.

کاربرد BNB چیست؟

ما قبلاً اشاره کردیم که BNB چندین مورد استفاده دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید از BNB برای پرداخت هزینه های سفر و خرید هدایای مجازی ، دارایی های رمزنگاری شده دیجیتال و سایر ارزهای رمزپایه جایگزین مانند Litecoin ، بیت کوین و بسیاری دیگر استفاده کنید.

BNB کوین می تواند به عنوان BNB/USD فروخته شود.

بیایید نگاهی بیندازیم که BNB چگونه می تواند در هزینه های معاملات به شما کمک کند و همیشه در سیستم عامل هایی که BNB را قبول می کنند تخفیف بگیرید.

هنگام معامله یا سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار ، هر معامله هزینه استاندارد 0.1٪ را متحمل می شود (هزینه معاملات با توجه به حجم معاملات ماهانه و دارایی های BNB شما تعیین می شود). یا می توانید هزینه های معاملاتی را با دارایی هایی که تجارت می کنید پرداخت کنید و یا می توانید آنها را با BNB پرداخت کنید. اگر پرداخت را در BNB انتخاب کنید ، تخفیف ویژه ای در هزینه های معاملات خود دریافت خواهید کرد.

بنابراین ، اگر تجارت زیادی با Binance دارید ، باید بیشتر BNB بخرید و از آن برای پرداخت هزینه های خود استفاده کنید.

به خاطر داشته باشید که تخفیف کارمزد معاملات از یک برنامه مشخص پیروی می کند. بنابراین حتماً برنامه کارمزد معاملات فعلی را در سیستم عامل مرور کنید. همچنین لازم به ذکر است که Platform Binance Futures از برنامه هزینه کمی متفاوت پیروی می کند.

BNB هنوز چیزهای زیادی برای ارائه دارد. منتظر اخبار بیشتر در مورد ویژگی های آینده در سایت 3Arz.Com باشید.

ارز دیجیتال Binance را از کجا بخریم؟

سرعت توسعه پلت فرم رمزنگاری Binance چشمگیر است. این پروژه بیشتر و بیشتر مناطق جدیدی را در بازار دیجیتال اشغال می کند. بنابراین ، بسیاری از سرمایه گذاران علاقه مند به سکه های Binance شدند.

بهتر است این دارایی دیجیتال را از صرافی معتبر خریداری کنید ، اما گزینه های زیادی وجود دارد که می توان BNB را در آن خریداری کرد ، زیرا واحد پول سایر سیستم عامل هاست. BNB را می توان از طریق تعداد گزینه های مربوطه خریداری کرد ، در مقابل Tether در برابر ارز BUSD با ثبات و بیت کوین ، اثر. شما می توانید لیست ارزهای رمزنگاری شده در برابر BNB را از طریق لینک مقابل پیدا کنید : بازار BNB .

مشتق BNB
جفت ارز BNB

Binance اخیراً دسترسی به کارت بانکی Binance را صادر کرده است. کارت Binance هر کاری را که کارت پرداخت معمولی انجام می دهد ، همراه با مزایای بسیار دیگری انجام می دهد. این کارت مانند یک کارت بانکی عادی است که توسط بانک شما صادر می شود ، در این مورد حساب شما در سیستم عامل Binance شما است.

شما به راحتی می توانید کارت خود را با استفاده از برنامه Binance Card با استفاده از Bitcoin یا BNB شارژ کنید و می توانید برای پرداخت با آن ، خرید با آن و برداشت پول از طریق دستگاه خودپرداز در هر جای دنیا استفاده کنید.

Coin Binance را می توان از طریق حساب بانکی دیجیتال مانند FDIC یا Genesis Block یا از طریق دستگاه خودپرداز CoinFlip و همچنین از حساب بانکی خود با انتقال بانکی منظم به دلار آمریکا خرید و فروش کرد.

خرید و فروش ارز دیجیتال در بایننس

چشم انداز ارز رمزنگاری شده BNB

پیش بینی آینده قانونگذاران بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده دشوار است ، اما بیایید سعی کنیم چگونگی توسعه BNB را از طریق این سه عامل بررسی کنیم:

 • وضعیت فعلی سیستم عامل Binance و به طور کلی بازار دیجیتال.
 • شاخص های سال های گذشته
 • گزینه هایی برای استفاده از نشانه های OTC.

رمزارز Binance با عملکرد مبادله مرتبط است. اگر به رونق خود ادامه دهد ، در تئوری ارز باید ارزش خود را افزایش دهد.

این شرکت در مدت زمان کوتاهی تغییرات زیادی را تجربه کرده است. Binance دفاتر زیادی را در کشورهای مختلف افتتاح می کند ، لیست خدمات را گسترش می دهد ، از ارزهای ملی بیشتر ، دلار ، یورو پشتیبانی می کند …

این پروژه دارای یک جامعه وفادار و فعال است ، و در دراز مدت ، این قطعا باید منجر به افزایش تقاضا برای رمز ارز BNB شود.

یکی دیگر از عناصر پیشنهادی Binance ، راه اندازی پروژه رمزنگاری است که در آن ارزهای جدید براساس IEO (پیشنهادات اولیه مبادله) منتشر می شوند. این آخرین روش جمع آوری سرمایه و قانونی ترین و تنظیم شده ترین ICO است. اگر تعداد IEO ها همچنان از لانچ پد عبور کند ، ارز مجازی Binance از لحاظ نظری می تواند از آن بهره مند شود.

موفقیت این پروژه به تقاضای ارزهای رمزنگاری شده به طور کلی و به ویژه قیمت بیت کوین مربوط می شود. در دو سال گذشته ، نماد BNB از سال دشوار 2018 بهبود یافت ، در ژوئن 2019 به اوج خود رسید ، سپس شروع به سر خوردن کرد ، و اخیراً دوباره افزایش یافت و دوباره ارزش خود را کاهش داد ، و اکنون تا نوشتن این موضوع در اوایل  سال 2021 قیمت 40 دلار رسیده است.

از نظر کاربردی ، ارزمجازی Binance فقط مخصوص کسانی نیست که از سیستم عامل های صرافی استفاده می کنند. همانطور که محبوبیت آن در طول سالها افزایش یافته است ، موارد استفاده دیگری نیز ظهور کرده اند. درست مانند بیت کوین ، می توان از آن برای تجارت یا پرداخت هزینه کالاها و خدمات استفاده کرد. با پول مجازی Binance می توانید پروازها و اتاق های هتل را رزرو کنید و هزینه خرید در حراجی ها و خدمات مستقل را پرداخت کنید.

خرید و فروش ارز دیجیتال در بایننس