داده های بازار از وب سایت تجارت Heat PTC تهیه شده است.

ارزهای رمزپایه حتی پس از بیش از یک سال حضور در بازار خرس و سقوط بین 85 تا 99 درصد از بالاترین حد خود ، برای بالاتر رفتن تلاش کرده اند.

سرمایه گذارانی که موقعیت باز دارند با خسارات سنگینی روبرو می شوند و کسانی که در حاشیه نشسته اند از ورود می ترسند ، زیرا بازار به طور منظم به پایین ترین سطح خود ادامه می دهد. این امر منجر به کاهش حجم معاملات در مبادلات ارزهای رمزپایه شده است.

در حالی که بسیاری از معامله گران فردی از ارزهای رمزپایه دور هستند ، اما در مورد سرمایه گذاران نهادی نمی توان همین حرف را زد. دفتر خصوصی شیخ احمد بن آل مکتوم ، یکی از اعضای خانواده سلطنتی دبی و رئیس گروه امارات ، در جمع آوری کمک مالی در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) به مدیر صندوق INFO کمک می کند.

با این حال ، بازیگران بزرگ در ورود به بازار در حال ظهور ارزهای رمزپایه کند عمل کرده اند. هنوز هیچ یک از نهادها متعهد نشده اند.

بازارها بدون سرمایه گذار خرده فروشی و تقاضای گسترده نهادی ، در حال خنک شدن هستند و قادر به جذب حتی مقدار کمی از فشار فروش نیستند. بنابراین بیایید ببینیم احتمال بازگشت قیمت ها از سطح فعلی وجود دارد یا در حال آماده شدن برای افت شدید تر هستند.

قیمت بیت کوین در برابر دلار

حتی اگر بیت کوین (BTC) در محدوده کمی معامله شود ، احساسات نزولی باقی مانده است. قیمت همچنان زیر هر دو میانگین متحرک معامله می شود و شاخص RSI از 10 ژانویه در قلمرو منفی قرار دارد. عدم موفقیت گاوها در افزایش بیش از میانگین متحرک نمایی 20 روزه ، نشان دهنده ضعف است.

خرس ها اکنون سعی می کنند با شکست پایین ترین سطح سالانه در 3236.09 دلار ، روند نزولی را از سر بگیرند. شکست مکرر جفت بیت کوین در برابر دلار برای دستیابی به بهبودی مناسب ، مانع از آن می شود که تاجران در هنگام تأیید پایین ، منتظر خرید باشند. سطح بحرانی تماشای این روند نزولی 3000 دلار است که حمایت روانی بیشتری است و کمتر از 2،600 دلار است.

برعکس ، اگر ارز رمزنگاری شده به شدت از سطح فعلی یا از 3236.09 دلار برگشت کند ، می تواند به میانگین های متحرک و بالاتر از آنها به خط روند نزولی منتقل شود. ما قبل از توصیه به یک معامله منتظر یک تغییر روند خواهیم بود.

قیمت ریپل در برابر دلار

Ripple (XRP) نتوانست هیچ پشتیبانی خریدی پیدا کند. از اواسط دسامبر سال گذشته احتمال دارد برای سومین بار به 0.27795 دلار کاهش یابد. شاخص میانگین متحرک نمایی 20 روزه در حال حرکت است و شاخص RSI در قلمرو منفی قرار دارد و این نشان می دهد فروشندگان برتری دارند. اگر به زیر 0.27795 دلار برسد ، این کاهش می تواند به پایین ترین سطح سالانه 0.24508 دلار برسد.

اگر گاوها بتوانند از 0.27795 دلار به سرعت جهش کرده و Ripple را در برابر دلار بالاتر از میانگین متحرک متحمل شوند ، چشم انداز نزولی ما لغو خواهد شد. این حرکت قدرت را نشان می دهد و ممکن است موقعیت های طولانی را برای بسته شدن بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه پیشنهاد دهیم. تا آن زمان ، ما در برابر هر دو یاتاقان روی جفت بی طرف هستیم.

قیمت اتریوم در برابر دلار

اتریوم (ETH) به زیر محدوده رسیده است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه و RSI در منطقه منفی نشان می دهد که فروشندگان برتری دارند. شکست در سطح 103.2 دلار فروش بیشتری را به دنبال دارد که می تواند ارز دیجیتال را به 83 دلار برساند.

این فرضیه نزولی ما ثابت خواهد کرد که اگر جفت Ethereum در برابر دلار رشد کند از سطح فعلی به سرعت جهش کرده و به بالاتر از 116.3 دلار برسد. ما معتقدیم که چنین حرکتی نشان دهنده تغییر جهت ممکن است. بنابراین ، ما یک موقعیت طولانی را برای بستن (چارچوب زمانی UTC) بالاتر از 116.3 دلار پیشنهاد می دهیم. اهداف تماشای صعودی 134.5 دلار و بالاتر از آن در سطح 167.32 دلار است.

قیمت IOS در برابر دلار

پس از عدم موفقیت در خروج از SMA 50 روزه ، احتمالاً EOS به سطح پشتیبانی 2،1733 دلار سقوط خواهد کرد. هر دو میانگین متحرک ثابت هستند و RSI درست زیر سطح 50 است و این نشان می دهد که ادغام بین 2،1733 و 2،5944 دلار ممکن است چند روز بیشتر طول بکشد.

بر خلاف نظر ما ، اگر خرس ها موفق به پایین آمدن به سطح پشتیبانی 17173 دلار شوند ، جفت ارز EOS می تواند در برابر دلار به 1746 دلار و زیر آن با 1.55 دلار سقوط کند.

ارز رمزنگاری شده اولین علائم قدرت را پس از صعود گاوها به بالاتر از میانگین متحرک و علامت 254944 دلار نشان می دهد. قبل از پیشنهاد موقعیت های طولانی منتظر می مانیمیم که قیمت (چارچوب زمانی UTC) بالای 2،5944 دلار بسته شود.

قیمت بیت کوین کش در برابر دلار

بیت کوین کش (BCH) از 28 ژانویه در محدوده محدود 105 تا 121.3 دلار معامله شده است. در جایی که شاخص میانگین متحرک نمایی 20 روزه به تدریج در حال نزول است و شاخص RSI در قلمرو منفی قرار دارد ، نشان می دهد که عرضه از تقاضا پیشی می گیرد.

 شکست قیمت زیر سطح 105 دلار سیگنال نزولی است که می تواند منجر به سقوط به سطح 73.5 دلار شود. ممکن است تلاش کمی برای دفاع از سطح روانی 100 دلار وجود داشته باشد ، اما انتظار نداریم که این وضعیت ادامه یابد.

برعکس ، اگر جفت ارز بیت کوین کش از دوره ادغام خارج شود ، ممکن است تا 141 دلار افزایش یابد ، جایی که احتمالاً با مقاومت سختی روبرو خواهد شد. با عبور از میانگین متحرک ساده 50 روزه ، انتظار داریم جفت قدرت خود را نشان دهد. تا آن زمان ، ما پیشنهاد می کنیم که معامله گران در حاشیه باقی بمانند.

قیمت Litecoin در برابر دلار

پس از حفظ سطح 33 دلار طی چهار روز گذشته ، Litecoin (LTC) دوباره نزول کرد. در حال حاضر در میانگین متحرک قرار دارد ، که به احتمال زیاد از پشتیبانی بالایی برخوردار است.

با این حال ، اگر جفت Litecoin در برابر دلار میانگین های متحرک و یک روند صعودی کوچک را بشکند ، ممکن است به 29349 دلار کاهش یابد و به 27701 دلار برسد. زیر این سطح ، احتمالاً 23،090 دلار بازآزمایی وجود دارد. معامله گران می توانند حد ضرر توقف را در 27.5 دلار حفظ کنند.

در حالت صعودی ، 36،428 دلار سطح حیاتی برای تماشاست. عدم خروج از این سطح عدم تقاضا در سطوح بالاتر را نشان می دهد. هر دو میانگین متحرک ثابت هستند و RSI در 50 سطح است که نشانگر امکان ادغام در کوتاه مدت است.

قیمت ترون در برابر دلار

Tron (TRX) در تاریخ 4 فوریه نتوانست صعود کند و به بالاتر از مقاومت بالایی 0.02815521 دلار برسد ، که یک علامت منفی است.

جفت TRON یک مثلث متقارن تشکیل داده است و مرحله بعدی پس از شکست یا شکست از آن شروع می شود. شاخص میانگین متحرک نمایی 20 روزه نیز ثابت مانده و RSI تا نقطه میانی خود کاهش یافته است ، که نشان دهنده دامنه محدود در کوتاه مدت است.

با شکستن یک مثلث می توانید سکه را به 035575668 دلار و بالاتر از آن را به 0388 دلار برسانید. با این حال ، اگر خرس ها موفق به پایین آوردن ارز به مثلث شوند ، افت به 0.02113،440 دلار احتمال دارد. معامله گران می توانند با محدودیت حد ضرر توقف که 0.023 دلار تعیین شده است ، از موقعیت های طولانی خود محافظت کنند.

قیمت استلار در برابر دلار

Stiller (XLM) با ادامه روند نزولی خود از طریق سطح پشتیبانی ، هیچ نشانه ای از خرید نشان نمی دهد. پس از فرو رفتن در زیر 0.07864971 دلار ، اکنون می تواند با نرخ 0.05795397 دلار به حمایت بعدی برسد. همچنین ، هر دو میانگین متحرک به سمت پایین شیب دارند که نشان دهنده ضعف است. با این حال ، نشانگر RSI وارد منطقه فروش بیش از حد شده است ، که نشان دهنده احتمال بازگشت آن است.

هر تلاشی برای بازیابی با مقاومت فشرده در میانگین متحرک نمایی 20 روزه و بالاتر از آن در شکست 0.09285498 دلار مواجه خواهد شد.

جفت ستاره ای در برابر دلار در صورت افزایش و ادامه روند صعودی قیمت ، علائم برگشتی را نشان می دهد. تا آن زمان ، آنها در هر رالی فروخته می شوند.

قیمت ارز دیجیتال Binance در برابر دلار

Binance Coin (BNB) یکی از قوی ترین ارزهای رایج در عمده فضای شناخته شده ارز رمزنگاری شده در سال جاری بود. پس از صعود به مقام دهم از نظر ارزش بازار ، جای خود را در تحلیل ما گرفت.

پس از روند نزولی طولانی مدت ، جفت ارز Binance Coin در تلاش است مسیر خود را تغییر دهد. این کانال در 2 فوریه از کانال نزولی خارج شد و از آن زمان به بعد همچنان افزایش می یابد. اکنون می تواند به سطح 10 دلار برسد ، که قبلا به عنوان یک مقاومت قوی عمل می کرد.

هر دو میانگین متحرک به تدریج در حال کاهش هستند و RSI در منطقه خرید بیش از حد قرار دارد. این نشان می دهد که گاوها برتری دارند ، اما تصحیح جزئی تا 7 دلار محتمل است.

از ابتدای سال تاکنون ، میانگین متحرک ساده 50 روزه حمایت قاطعی را ارائه داده است ، هرچه قیمت آن کاهش یابد. اگر خرس ها به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه برسند ، ارز رمزپایه می تواند منفی شود.

قیمت بیت کوین اس وی در برابر دلار

بیت کوین S پس از هشت روز حمایت مهم 65،031 دلار ، از 5 فوریه حرکت نزولی خود را از سر گرفت. اگرچه امروز این جفت ارز بیشتر سقوط کرده است ، اما در حال حاضر سعی دارد دوباره از سطح مقاومت 65331 دلار صعود کند.

اگر گاوها بیش از میانگین متحرک نمایی 20 روزه افزایش پیدا کنند ، افزایش 80802 دلار امکان پذیر است. میانگین متحرک ساده 50 روزه دقیقاً بالاتر از این سطح است ، بنابراین انتظار مقاومت شدید در این سطح را داشته باشید. خروج از میانگین متحرک ساده 50 روزه می تواند منجر به حرکت تا 102.58 دلار و بالاتر از آن به 123.98 دلار شود.

از طرف دیگر ، اگر خرس ها روند جفت ارز Bitcoin S را در برابر دلار معکوس کنند ، افت به سطح حمایت بعدی 57 دلار و زیر آن افت به پایین ترین سطح 38528 دلار امکان پذیر است.

داده های بازار از وب سایت تجارت Heat PTC تهیه شده است. نمودارها برای تجزیه و تحلیل از پلت فرم Trading View ارائه شده است.